Byrå i Louis XVI-stil

294842

HALLBYRÅ, Louis XVI-stil, 1900-tal, 2 lådor, med stenskiva, fanerad i olika träslag, höjd 69, 62x34 cm

Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken, bruksslitage

Rum 5

Byrå i Louis XVI-stil

Budhistorik (21 bud)
1702744
1 300
1698344
1692637
1691973
1692636

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.