Spegel 1800-tal

294837

SPEGEL, 1800-talets slut, rik dekor i pastellage, delvis genombrutet krön, bronserad, fasetterat glas, 152x68 cm

Lagnignar, retuscher, senare glas

Diverse, Speglar

Rum 6

Spegel 1800-tal

Budhistorik (32 bud)
1704351
5 400
1704323
5 200
1704194
5 000
1704318
5 000
1704194
4 800

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.