Acke Åslund teckning

294832

ACKE ÅSLUND (1881-1958): Hästar vid stallet, signerad och daterad Acke Åslund 1921, teckning, ca 26x33 cm

Gulnad

Konst, Teckningar

Fack 7

Acke Åslund teckning

Budhistorik (11 bud)
1699550
1702007
1699550
850
1702006
1699550
750

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.