Peter Dahl färglitografi

294815

PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 53x38 cm

Fack 12

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (13 bud)
1703397
1703089
750
1703084
700
1703088
700
1703084
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.