Gripsholmsstol

294808

KARMSTOL, s.k. gripsholmsfåtölj, 1900-tal, stomme i betsad ek med träskuren dekor, klädsel i grön textil, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

Rum 5

Gripsholmsstol

Budhistorik (27 bud)
1703328
1703387
1703328
1703385
1 900
1703328
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.