Karl Axel Pehrson färglitografi

294800

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska växter och djur, signerad K. A. Pehrson, 28/385, färglitografi, ca 50 x 31,5 cm

Fack 3

Budhistorik (29 bud)
1703718
2 800
1703508
2 600
1703508
2 400
1703194
1703507

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.