John Richard Passmore

294798

VICTOR PASMORE (1908-1998): Komposition, monogramsignerad och daterad 75, etsning, 81/90, plåtmått 66x49 totalmått 103x74 cm

Ändringar/tillägg
Victor Pasmore

Rum 17

John Richard Passmore
Budhistorik (11 bud)
1703502
4 800
1703505
4 800
1703502
4 600
1696072
4 400
1696072

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.