Yngve Berg

294795

YNGVE BERG (1887-1963): Eva och Adam flyr ur paradiset, signerad och daterad Yngve TH Berg 1953, träsnitt, 82x61 cm

Smärre gulnad

Fack 15

Yngve Berg
Budhistorik (4 bud)

1703770
450
1703357
1701238
1696045

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.