Jørgen Waring blandteknik

294791

JORGEN WARING (född 1938): Komposition med pensel, signerad och daterad J. Waring 81, assemblage i plexilåda, 81x101 cm

Rum 11

Jørgen Waring blandteknik

Budhistorik (7 bud)
1704195
6 000
1703994
5 200
1702481
5 000
1701523
1697138
2 800

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.