James Coignard, Au Fond des Pages

294782

JAMES COIGNARD (född 1925): Au Fond des Pages, Komplett portfölj med 10 färgcarborundum signerade och numrerade J. Coignard 41/75, Edition Sonet, Stockholm.
S. 57 x 77 cm
The complete portfolio comprising 10 colour carborundum, signed and numbered. In very good condition.

Kundcenter

Budhistorik (6 bud)
1703467
16 000
1703466
15 500
1702487
15 000
1695943
11 000
1691429
10 000

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.