Leonard Wiedh

294777

LEONARD WIEDH (1866-1938): Hav, signerad L. Wiedh, olja på duk, 90x125 cm

Smärre dukrispor

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Leonard Wiedh

Budhistorik (9 bud)
1704495
1704170
850
1704169
1703690
750
1703689
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.