Bengt Lindström Fjäder av en ängel

294770

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Fjäder av en ängel, olja på duk, 73 x 60 cm; Ccertifikat medföljer
PROVENIENS: Konstnären Bengt Lindströms kvarlåtenskap, nr 0317

Kundcenter

Budhistorik (17 bud)
1712169
30 000
1712168
29 000
1712167
28 000
1712166
27 000
1712164
26 000

Slutpris SEK:
30 000
3 021 EUR, 3 432 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.