Axel Peter Prytz

294768

AXEL PETER (1863-1942): Porträtt av Claes A Prytz (1914-1936) och till höger Ingenjör Lars Oskar Prytz (1912-1999), signerad och daterad Ax. Peter 1919, olja på duk, 80x60 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 5

Axel Peter Prytz

Budhistorik (6 bud)
1713956
550
1711012
500
1713955
450
1711012
1713954

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.