Harald Sallberg etsning

294766

HARALD SALLBERG (1895-1963): Lejonbacken och signerad och daterad Harald Sallberg 1925, etsning, ca 17,5 x 29 cm

Gulnad

Fack 14

Harald Sallberg etsning

Budhistorik (2 bud)

1703760
1692687

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.