Stanislaw Zoladz akvarell

294759

STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Landskapsbild, signerad Zoladz -88, akvarell, ca 17x33 cm

Tavelvagn 5

Stanislaw Zoladz akvarell

Budhistorik (14 bud)
1704652
1703436
1704651
1703436
950
1704650
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.