G Josse blyertsteckning

294755

G JOSSE (18/1900-tal): (5) Modellstudier, varav två stycken signerad G Josse, blyerts, samramade, rammått ca 208x80 cm

Konst, Teckningar

Rum 3

G Josse blyertsteckning

Budhistorik (9 bud)
1703953
700
1703950
650
1703756
600
1703755
550
1701101
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.