Ljusstakar senempire

294754

LJUSSTAKAR, 2 st, brons, 1800-talets andra hälft, senempire, höjd ca 25,5 resp 28 cm

Ngt sneda, smärre bucklor

Metall, Belysning

Monter 29

Ljusstakar senempire

Budhistorik (5 bud)
1692539
600
1703132
600
1692539
550
1692518
500
1692518

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.