Skrivbordstol Karl Johan

294734

SKRIVBORDSTOL, stockholmsarbete i Karl Johan, fanerad med jakaranda, fothylsor av mässing med hjultrissor

Smärre skador och lagningar, kompletteringar

Rum 14

Skrivbordstol Karl Johan

Budhistorik (14 bud)
1711013
5 200
1709933
5 000
1709933
4 200
1709762
1709932

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.