Skåp

294731

SKÅP, 1700-tal, betsad furu, delvis svärtade detaljer, höjd 188, 134x50 cm nyckel finns i utlämningen

Skador, maskstunget, kompletterat

Rum 6

Skåp

Budhistorik (5 bud)
1700595
2 400
1698130
1698130
1695321
550
1692191

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.