Oscar Berman etsning

294729

OSCAR BERGMAN (1879-1963): Björkar, signerad Oscar Bergman, etsning, ca 14x10 cm

Monter 29

Oscar Berman etsning

Budhistorik (3 bud)

1703191
1702214
1700294

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.