Bengt Orup olja

294727

BENGT ORUP (1919-1996): Komposition, signerad Orup, olja på pannå, 24x22 cm

Monter 29

Bengt Orup olja

Budhistorik (4 bud)

1696111
450
1695424
1693257
1690984

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.