Stolar i gustaviansk stil

294726

STOLAR, 4 st, gustaviansk stil, 1900-tal, björk, skuren dekor, sitthöjd 45 cm

Slitage fläckar

Rum 10

Stolar i gustaviansk stil

Budhistorik (16 bud)
1703322
1703326
1703322
950
1703319
900
1702907
850

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.