Edvard Rosenberg oljemålning

294724

EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Solnedgåmg i Vinterlandskap, signerad och daterad Edv. Rosenberg 1925, olja på duk, 59x94 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Edvard Rosenberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1703497
1703494
2 800
1703491
2 600
1701353
2 400
1695231

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.