Astrid Sylwan färgetsning

294722

ASTRID SYLWAN (född 1970): "Conclusions V", signerad A Sylwan, 44/45, färgetsing, bladstorlek 71x60 cm

Rum 11

Astrid Sylwan färgetsning
Budhistorik (8 bud)
1704063
1703454
3 800
1698994
3 600
1698993
1691873
2 800

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.