Craig Morey fotografi

294712

CRAIG MOREY (samtida): "Liz", signerad och daterad Craig Morey 12 /30/3, nr 007, fotografi, 21x14 cm

Konst, Fotografi

Monter 29

Craig Morey fotografi

Budhistorik (16 bud)
1704542
1704387
1704538
1704387
950
1704536
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.