Peter Dahl teckning Tema

294698

PETER DAHL (född 1934): Komposition med figurer, signerad och daterad Peter Dahl 73 , blyerts, 28x28 cm

Fack 4

Peter Dahl teckning Tema

Budhistorik (4 bud)

1704279
1701863
1692553
1691683

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.