Richard Ryan silkscreen

294692

RICHARD RYAN (född 1974): Homage ā Basquiat, signerad och numrerad a tergo Ryan, 99/140, silkscreen, ca 79 x 134 cm

Visas på begäran

Richard Ryan silkscreen

Budhistorik (5 bud)
1703867
1699182
1 400
1698019
1697586
750
1697583
500

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.