Pär Thelander etsning

294690

PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): Figurer och morot, signerad P G Thelander, 129/200, etsning, ca 23x31

Fack 14

Pär Thelander etsning
Budhistorik (11 bud)
1702872
1703426
1702872
1 400
1703416
1 300
1702872

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.