Ring 18 k vitguld safir och briljanter

294689

RING, 18 k vitguld, fasetterad safir, 12 briljanter totalt ca 0,70 ct, Guldsmedsateljé Björkman & Magnell HB, Stockholm 1976, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 7,9 g

Safir med repor och ytslitage

Guld/Smycken

Kundcenter

Budhistorik (27 bud)
1710947
2 800
1710943
2 600
1710937
2 400
1710930
1710928

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.