Anders Andersen-Lundby oljemålning

294678

ANDERS ANDERSEN LUNDBY (Danmark, 1840-1923): Vinterlandskap, A. Andersen, olja på duk, ca 39x48 cm
Skador: Krackeleringar

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Budhistorik (12 bud)
1704583
3 200
1704571
1704566
2 800
1704552
2 600
1702548

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.