Bengt Ivar Liljedahl

294660

BENGT IVAR LILJEDAHL (1900-tal): Konstnärspar, pastell, signerad och daterad B-I Liljedahl 97, 64x48 cm

Konst, Teckningar

Fack 6

Bengt Ivar Liljedahl

Budhistorik (22 bud)
1702657
1 600
1702655
1702652
1 400
1702650
1 300
1702648

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.