Ernst Söderberg oljemålning

294655

ERNST SÖDERBERG (1889-1967): Sydländskt landskap med påfåglar, olja på duk, signerad Ernst Söderberg, ca 50x65 cm

Rum 5

Ernst Söderberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1702571
1701757
1701845
1701757

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.