Per Adolfsson oljemålning

294654

PER ADOLFSSON (född 1938): Björkar vid skogsväg i vårsol, signerad P. Adolfsson, olja på duk, 74x92 cm

Rum 8

Per Adolfsson oljemålning

Budhistorik (21 bud)
1702024
1702045
1702024
2 800
1702037
2 600
1702024
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.