Oljemålning

294652

OIDENTIFIERAD KOSTNÄR (1900-tal): Man med stenblock, otydligt signerad och daterad Haggren 2, olja på duk uppklistrad på pannå, 49x34 cm

Ej ramad, smärre hål i marginaler

Rum 8

Oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1698966
500
1702129
450
1698966
1697651
1691083

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.