Joop Birker blandteknik

294650

JOOP BIRKER (Holland, 1935-1993): "Tierra espanola", signerad och daterad Birker 64, blandteknik, ca 100x100 cm

Rum 6

Joop Birker blandteknik

Budhistorik (4 bud)

1702303
1702301
1702299
1690862

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.