Draperi 1900-talets första hälft

294647

DRAPERI, 1900-talets första hälft, indopersiskt, 110x225 cm

Blekt, smärre skador

Diverse

Rum 4

Budhistorik (4 bud)

1701907
500
1701687
450
1701687
1699155

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.