Oljemålning 1960-tal

294645

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1960-tal): Nät på tork, bär signatur och datering Jürgen Bienert 65 (?), olja på duk, 65x95 cm

Fack 18

Oljemålning 1960-tal

Budhistorik

2015-02-22 kl 20:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.