Carl Erik Ljungström oljemålning

294638

CARL ERIK LJUNGSTRÖM (född 1911): Landskap med törnskator, signerad C Ljungström, olja på duk, 38 x 46 cm

Fack 5

Budhistorik (7 bud)
1700034
600
1692444
550
1692444
500
1700033
450
1692444

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.