Hästar tupp Dalarna

294633

HÄSTAR, 6 st, TUPP, Dalarna, 1900-tal, bemålade, med polykrom dekor, total höjd 7-13 cm

Varav 3 st med slitage

Diverse, Allmoge

Monter 27

Hästar tupp Dalarna

Budhistorik (6 bud)
1691833
550
1691202
500
1690665
450
1689380
1688895

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.