Byrå med stenskiva

294628

BYRÅ, med stenskiva, sengustaviansk stil, intarsia med motiv av änglar och blomsterkransar, fleuroner, förgyllda beslag, märkt Hilding Nilsson Skåne-Tranås 1953, höjd 78, 125x50 cm, nyckel finns i utlämningen

Fanerskada i sidan (se bild), repor

Ändringar/tillägg

Möbler, Skåp, byråer

Rum 2

Byrå med stenskiva

Budhistorik (20 bud)
1702682
9 200
1702632
9 000
1702198
8 800
1702630
8 800
1702198
8 400

Slutpris SEK:
9 200
888 EUR, 1 008 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.