Hämtare hink formar bunke kaffepanna koppar

294623

HÄMTARE, HINK, FORMAR, 2 st, BUNKE, KAFFEPANNA, 1800-tal, koppar, hinkens höjd ca 25 cm

Bruksslitage

Metall

Rum 3

Budhistorik (13 bud)
1691500
1691746
1691500
1689858
1689858
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.