Pipor 1900-talets början

294621

PIPOR, 10 st, 1900-talets början, varav 6 st med skaft, 4 saknar skaft, delvis med silverbeslag, varav 2 st i porslin

Diverse skador

Diverse

Monter 27

Pipor 1900-talets början

Budhistorik (13 bud)
1702204
900
1697725
850
1701411
1697725
750
1701410
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.