Grafiskt blad Axel Salto Danmark

294618

AXEL SALTO(1889-1960): Fruktstilleben, signerad Salto, 2/15, etsning, ca bladmått 12x15 cm

Monter 27

Budhistorik (1 bud)

1701853
2015-02-22 12:30:39

2015-02-22 kl 12:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.