Rune Persson oljemålning

294612

RUNE PERSSON (1914-1990): Rumsinteriör, signerad Rune Persson, olja på duk på pannå, bildyta ca 44x45 cm

Fack 18

Rune Persson oljemålning

Budhistorik (25 bud)
1701213
1701169
1 900
1701212
1 800
1701169
1 700
1701211
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.