Frithiof Berglund oljemålning

294610

FRITHIOF BERGLUND (1905-73): Stilleben, signerad Frithiof Berglund, olja på duk, ca 38x46 cm

Obetydliga färgstänk

Rum 11

Frithiof Berglund oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1702674
850
1702589
1702473
750
1702084
700
1699269
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.