Eric With oljemålning

294609

ERIC WITH, blomsterstilleben, signerad Eric With, olja på duk, ca 50x61 cm

Rum 11

Eric With oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1702460
750
1702469
700
1702460
650
1701876
600
1701124
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.