Schackpjäser Japan

294588

SCHACKPJÄSER, 20 st, 1900-tal, Japan, skulpterat trä, höjd ca 3-6 cm

Bruksslitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 23

Schackpjäser Japan

Budhistorik (4 bud)

1699148
450
1699141
1698165
1694128

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.