Tennfat 1800-tal

294582

ASSIETTER/FAT, 6 st, 1800-tal, tenn, diameter ca 18-22 cm

Skador och lagningar

Metall, Allmoge

Monter 24

Tennfat 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
1699715
950
1699452
900
1699714
900
1699452
850
1694585

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.