Väggur Japan

294576

VÄGGUR, 1900-tal, urtavla i porslin, Japan, diameter 36 cm

Repor, lösa visare och pendel medföljer

Klockor/Ur, Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 28

Väggur Japan

Budhistorik (6 bud)
1700541
550
1701270
500
1700541
450
1700627
1700541

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.