Pokal 1700-tal

294553

POKAL, silver, 1700-tal, svisselerad dekor, höjd ca 7,5 cm, vikt ca 32 g

Smärre bucklor o lagningar

Ändringar/tillägg
Stämplar saknas

Silver, Övriga silverföremål

Monter 26

Pokal 1700-tal

Budhistorik (3 bud)

1698445
700
1693968
650
1689859

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.